š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Nourison Cozy Shimmer Ivory Silver Glam Indoor Area Rug
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polyester/Non-Skid |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.85" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.85" |
Select Title
From $153.65
Original: $439.00
-65%Nourison Cozy Shimmer Ivory Silver Glam Indoor Area Rugā
$439.00
$153.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polyester/Non-Skid |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.85" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.85" |























