š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Nourison Decor White/Light Grey Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | White, White/light Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
$36.75
Original: $105.00
-65%Nourison Decor White/Light Grey Indoor Area Rug - Clearanceā
$105.00
$36.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | White, White/light Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























