š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Nourison Dekor Cream Beige Vintage Indoor Area Rug
| Colors: | Cream Beige |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $43.00
Nourison Dekor Cream Beige Vintage Indoor Area Rugā
$43.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Cream Beige |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























