š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Nourison Desire Grey Silver Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Gray Silver |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $71.75
Original: $205.00
-65%Nourison Desire Grey Silver Modern Indoor Area Rugā
$205.00
$71.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray Silver |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























