š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Nourison Dreamy Shag Aqua Shag Indoor Area Rug
| Colors: | Aqua |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.58" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.58" |
Select Title
From $167.65
Original: $479.00
-65%Nourison Dreamy Shag Aqua Shag Indoor Area Rugā
$479.00
$167.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Aqua |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.58" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.58" |























