š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Dune Flame Persian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Flame |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Persian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
$2,342.01
Original: $6,691.45
-65%Nourison Dune Flame Persian Indoor Area Rug - Clearanceā
$6,691.45
$2,342.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Flame |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Persian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























