š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Envy Mocha Vintage Indoor Area Rug
| Colors: | Light Brown |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |
Select Title
From $213.15
Original: $609.00
-65%Nourison Envy Mocha Vintage Indoor Area Rugā
$609.00
$213.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Brown |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |























