š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Nourison Essentials Aqua Modern Indoor Washable Area Rug
| Colors: | Aqua |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Front Base / Warp: Front Base |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Nourison Essentials Aqua Modern Indoor Washable Area Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Aqua |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Front Base / Warp: Front Base |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























