š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Nourison Fantasy Beige Contemporary Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $188.65
Original: $539.00
-65%Nourison Fantasy Beige Contemporary Indoor Area Rug - Clearanceā
$539.00
$188.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |























