š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Fantasy Cayenne Floral Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Cayenne |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Floral |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $85.75
Original: $245.00
-65%Nourison Fantasy Cayenne Floral Indoor Area Rug - Clearanceā
$245.00
$85.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Cayenne |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Floral |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























