š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Fulton Navy Ivory Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton/Polyester with PE Non-Skid Dots |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $19.25
Original: $55.00
-65%Nourison Fulton Navy Ivory Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$55.00
$19.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton/Polyester with PE Non-Skid Dots |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |























