š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Nourison Fulton Red Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Red |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton/Polyester with PE Non-Skid Dots |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $15.05
Original: $43.00
-65%Nourison Fulton Red Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$43.00
$15.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Red |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton/Polyester with PE Non-Skid Dots |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |























