🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




















Nourison Fusion Cream Multicolor Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Cream Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
Select Title
From $71.75
Original: $205.00
-65%Nourison Fusion Cream Multicolor Modern Indoor Area Rug - Clearance—
$205.00
$71.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Cream Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |























