š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Nourison Fusion Navy Pink Persian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Navy Pink |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
Select Title
From $171.15
Original: $489.00
-65%Nourison Fusion Navy Pink Persian Indoor Area Rug - Clearanceā
$489.00
$171.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Navy Pink |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |























