š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Grace Grey Vintage Indoor Area Rug
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $96.95
Original: $277.00
-65%Nourison Grace Grey Vintage Indoor Area Rugā
$277.00
$96.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |























