š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Nourison Graceful Grey Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Latex/Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.68" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.68" |
Select Title
From $181.65
Original: $519.00
-65%Nourison Graceful Grey Modern Indoor Area Rugā
$519.00
$181.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Latex/Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.68" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.68" |























