š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Nourison Grand s Ivory Blue Vintage Indoor Washable Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Silicone |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $96.95
Original: $277.00
-65%Nourison Grand s Ivory Blue Vintage Indoor Washable Area Rug - Clearanceā
$277.00
$96.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Silicone |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























