š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Nourison Grand s Navy Brick Vintage Indoor Washable Area Rug
| Colors: | Navy Brick |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Silicone |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $25.55
Original: $73.00
-65%Nourison Grand s Navy Brick Vintage Indoor Washable Area Rugā
$73.00
$25.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Navy Brick |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Silicone |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























