š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Nourison Gripper Set of 8 Black Indoor Area Rug
| Colors: | Black |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyurethane / Warp: Polyurethane |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.01" |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.1" |
| Price Range: | $$$$$ (Premium) |
$12.25
Original: $35.00
-65%Nourison Gripper Set of 8 Black Indoor Area Rugā
$35.00
$12.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Black |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyurethane / Warp: Polyurethane |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.01" |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.1" |
| Price Range: | $$$$$ (Premium) |























