š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Harper Pink Colorful Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Pink |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Colorful |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
$133.00
Nourison Harper Pink Colorful Indoor Area Rug - Clearanceā
$133.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Pink |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Colorful |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























