š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Homestead Light Blue Multi Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Light Blue Multi |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $132.65
Original: $379.00
-65%Nourison Homestead Light Blue Multi Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$379.00
$132.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Blue Multi |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























