š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Imagination Blue Kids Indoor Washable Area Rug
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Kids & Novelty |
| Backing: | Fom Latex |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.3" |
$173.00
Nourison Imagination Blue Kids Indoor Washable Area Rugā
$173.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Kids & Novelty |
| Backing: | Fom Latex |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.3" |























