š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Nourison Impressionist Spring Floral Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Spring |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Floral |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
$559.65
Original: $1,599.00
-65%Nourison Impressionist Spring Floral Indoor Area Rug - Clearanceā
$1,599.00
$559.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Spring |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Floral |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |























