š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Nourison Infinite Charcoal Vintage Indoor Area Rug
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 94% Polyester / Face: 6% Polypropylene / Warp: 94% Polyester / Warp: 6% Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $78.05
Original: $223.00
-65%Nourison Infinite Charcoal Vintage Indoor Area Rugā
$223.00
$78.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 94% Polyester / Face: 6% Polypropylene / Warp: 94% Polyester / Warp: 6% Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























