š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Nourison Interlock Blue Ivory Bohemian Indoor Area Rug
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $75.95
Original: $217.00
-65%Nourison Interlock Blue Ivory Bohemian Indoor Area Rugā
$217.00
$75.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























