š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Nourison Interweave Beige Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 90% Wool / Face: 10% Cotton / Warp: 90% Wool / Warp: 10% Cotton / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $44.45
Original: $127.00
-65%Nourison Interweave Beige Modern Indoor Area Rugā
$127.00
$44.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 90% Wool / Face: 10% Cotton / Warp: 90% Wool / Warp: 10% Cotton / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























