š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Isla Mocha Vintage Indoor Area Rug
| Colors: | Light Brown |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $69.65
Original: $199.00
-65%Nourison Isla Mocha Vintage Indoor Area Rugā
$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Brown |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |























