š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Jaipur Cinnamon Persian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Dusty Coral |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
Select Title
From $185.15
Original: $529.00
-65%Nourison Jaipur Cinnamon Persian Indoor Area Rug - Clearanceā
$529.00
$185.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Dusty Coral |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |























