š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Kamala White Bohemian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Off White |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 57% Polypropylene / Face: 43% Polyester / Warp: 57% Polypropylene / Warp: 43% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
$1,599.00
Nourison Kamala White Bohemian Indoor Area Rug - Clearanceā
$1,599.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Off White |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 57% Polypropylene / Face: 43% Polyester / Warp: 57% Polypropylene / Warp: 43% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























