š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Nourison Karma Ivory/Light Blue Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 84% Polypropylene / Face: 16% Polyester / Warp: 84% Polypropylene / Warp: 16% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $68.95
Original: $197.00
-65%Nourison Karma Ivory/Light Blue Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$197.00
$68.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 84% Polypropylene / Face: 16% Polyester / Warp: 84% Polypropylene / Warp: 16% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























