š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Nourison Le Reve Seafoam Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Sage |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Nylon / Warp: 100% Nylon / Warp: Polypropylene and Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $129.15
Original: $369.00
-65%Nourison Le Reve Seafoam Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$369.00
$129.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Sage |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Nylon / Warp: 100% Nylon / Warp: Polypropylene and Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























