š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Nourison Linear Silver Moroccan Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Silver Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Moroccan |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $103.25
Original: $295.00
-65%Nourison Linear Silver Moroccan Indoor Area Rug - Clearanceā
$295.00
$103.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Silver Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Moroccan |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























