š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Nourison Living Treasures Aqua Traditional Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Aqua |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $122.15
Original: $349.00
-65%Nourison Living Treasures Aqua Traditional Indoor Area Rug - Clearanceā
$349.00
$122.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Aqua |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























