š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Nourison Living Treasures Ivory Aqua Farmhouse Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Farmhouse |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $206.15
Original: $589.00
-65%Nourison Living Treasures Ivory Aqua Farmhouse Indoor Area Rug - Clearanceā
$589.00
$206.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Farmhouse |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























