š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Nourison Luna Grey Silver Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Gray Silver |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 60% Wool / Face: 40% Rayon / Warp: 60% Wool / Warp: 40% Rayon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $78.05
Original: $223.00
-65%Nourison Luna Grey Silver Modern Indoor Area Rugā
$223.00
$78.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray Silver |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 60% Wool / Face: 40% Rayon / Warp: 60% Wool / Warp: 40% Rayon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























