š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Luxe Shag Grey Ivory Shag Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2" |
Select Title
From $29.05
Original: $83.00
-65%Nourison Luxe Shag Grey Ivory Shag Indoor Area Rug - Clearanceā
$83.00
$29.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2" |























