š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Nourison Madera Sky Blue Tribal Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Sky Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Tribal |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $87.15
Original: $249.00
-65%Nourison Madera Sky Blue Tribal Indoor Area Rug - Clearanceā
$249.00
$87.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Sky Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Tribal |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























