š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now















Nourison Madera Teal Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Teal |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $25.55
Original: $73.00
-65%Nourison Madera Teal Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$73.00
$25.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Teal |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























