š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Maison Blue Ivory Vintage Indoor Area Rug
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $279.65
Original: $799.00
-65%Nourison Maison Blue Ivory Vintage Indoor Area Rugā
$799.00
$279.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























