š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Majestic Beige Blue Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Beige Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 80% New Zealand Wool / Face: 20% Nylon / Warp: 80% New Zealand Wool / Warp: 20% Nylon / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.35" |
$325.15
Original: $929.00
-65%Nourison Majestic Beige Blue Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$929.00
$325.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 80% New Zealand Wool / Face: 20% Nylon / Warp: 80% New Zealand Wool / Warp: 20% Nylon / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.35" |























