š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Nourison Martil Ivory/Charcoal Moroccan Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Moroccan |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.18" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Nourison Martil Ivory/Charcoal Moroccan Indoor Area Rug - Clearanceā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Moroccan |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.18" |























