š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Nourison Maxell Graphite Contemporary Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Graphite |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $62.65
Original: $179.00
-65%Nourison Maxell Graphite Contemporary Indoor Area Rug - Clearanceā
$179.00
$62.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Graphite |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























