š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Nourison Maymana Midnight Persian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Midnight |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $57.05
Original: $163.00
-65%Nourison Maymana Midnight Persian Indoor Area Rug - Clearanceā
$163.00
$57.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Midnight |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























