š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Nourison Modern Comfort Ivory Black Scandinavian Indoor Area Rug
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Scandinavian |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $29.75
Original: $85.00
-65%Nourison Modern Comfort Ivory Black Scandinavian Indoor Area Rugā
$85.00
$29.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Scandinavian |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |























