š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Nourison Moonlit Green Vintage Indoor Area Rug
| Colors: | Green |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: PILE / Warp: PILE |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $164.15
Original: $469.00
-65%Nourison Moonlit Green Vintage Indoor Area Rugā
$469.00
$164.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Green |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: PILE / Warp: PILE |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.6" |























