š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Nourison Moroccan Celebration Blue Grey Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Blue, Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.61" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.61" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Nourison Moroccan Celebration Blue Grey Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Blue, Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.61" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.61" |























