š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Nightfall Flame Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Flame |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 60% Luxcelle / Face: 40% Wool / Warp: 60% Luxcelle / Warp: 40% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $489.65
Original: $1,399.00
-65%Nourison Nightfall Flame Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$1,399.00
$489.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Flame |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 60% Luxcelle / Face: 40% Wool / Warp: 60% Luxcelle / Warp: 40% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























