š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Nourison Nomad Navy Tribal Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Navy |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Tribal |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
Select Title
From $188.65
Original: $539.00
-65%Nourison Nomad Navy Tribal Indoor Area Rug - Clearanceā
$539.00
$188.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Navy |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Tribal |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |























