š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Nourison Nomad Red Multicolor Tribal Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Red Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Tribal |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
$54.25
Original: $155.00
-65%Nourison Nomad Red Multicolor Tribal Indoor Area Rug - Clearanceā
$155.00
$54.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Red Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Tribal |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |























