š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Nourison Nordic Blue Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $29.75
Original: $85.00
-65%Nourison Nordic Blue Modern Indoor Area Rugā
$85.00
$29.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























